Pracownia Florystyczna

O NAS

KIM JESTEŚMY ?

Zielone pojęcie to zespół doświadczonych florystów, którzy łączą zamiłowanie do kwiatów i kolorów z wyobraźnią, dzięki temu powstają niepowtarzalne kompozycje. 

Nasza historia sięga 2010 roku, kiedy funkcjonowaliśmy jako mała „butikowa” kwiaciarnia, sprzedająca wyłącznie bukiety. Jednak nasze horyzonty nieustannie się poszerzały. Kilka metrów kwadratowych, dwie wybuchowe i pełne energii kobiety, tony kwiatów i mnóstwo klientów – musiało kiedyś zabraknąć miejsca.

Od 2016 roku możecie nas znaleźć na Bławatkowej 3 w Bytomiu. Przez lata do naszego zespołu dołączały kolejne uzdolnione osoby. To tam mamy zaszczyt tworzyć dla Was niezapomniane kompozycje na wyjątkowe okazje, wspólnie planować kwiatowe realizacje ślubne, dekorować imprezy firmowe i przyjęcia prywatne. 

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy pracować w tak wielu wyjątkowych i cudownych miejscach oraz dla tak wspaniałych ludzi.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie ponadczasowe kompozycje z suszu, które szczególnie cenimy ze względu na swoją trwałość, tworzymy również leśne słoje, a asortyment kwiatów doniczkowych nieustannie się powiększa.

Część dekoracji jest dostępna z opcją wysyłki w świat, a stacjonarnie działamy na terenie Śląska i okolic. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak działamy, chwyć za telefon i zadzwoń do nas lub odwiedź nas w naszej pracowni! 
Możesz również sprawdzić nasze  strony na Instagramie  i  Facebooku, aby uzyskać więcej zdjęć i inspiracji. 

Bławatkowa 3, Bytom

NASZ TEAM

BASIA

florystka, łodyga całego zespołu, głównodowodząca, podstawa firmy, dzięki niej wszystko hula.

ALEKSANDRA

florystka, nieodzowny element łodygi, specjalistka od spraw ślubnych, kocha aranżować wnętrza, twórczyni wszelkich pomysłów (tych dobrych jak i złych), chaos i harmonia w jednym.

Karolina

KAROLINA

florystka, pani “wianek”- szybka jak błyskawica  kręci najlepsze w 5 minut, niepoprawna marzycielka, artystka, stworzy cud z niczego.

Paulina

PAULINA

florystka, pani “bukiet” – kręci fenomenalne kwiatki, perfekcyjna w każdym calu, u niej wszystko dopięte na ostatni guzik.